„Sóstói Vállalkozói Klub” MAGYARORSZÁG

Google:
www.sostoonline.hu

Főoldal Online hírek Nyíregyháza Sóstó Szállás Szórakozóhelyek Nevezetességek Közlekedés Magunkról Fürdők Aquarius Élményfürdő Állatpark Partnerek Archívum E-mail Linkajánló Képgaléria Programok Sóstó térkép
Sóstó ZRt.
Aquarius Élményfürdő
Sóstó Fürdőház
Júlia fürdő
Sóstó Parkfürdő
Svájcilak
Sóstó Tófürdő


Közhasznú link

Dream Day a Sóstó Zoo-ban
Dream Day
Jövő hét étfőn ismét megredezésre kerül az Értelmi Fogyatékosok és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetséggel (ÉFOÉSZ) a sérült gyermekek napja a Nyíregyházi Állatparkban.

Az Állatparkban már hagyománnyá vált, hogy ősszel 1 teljes napon át ingyenesen látogatást biztosítanak a fogyatékkal élők és kísérőik számára.

Állatparkban

Egy korábbi Dream Day a Sóstó Zoo-ban


Az ÉFOÉSZ Szabolcs-Szatmár- Bereg Megyei Egyesülete játékos programokkal, kézműves foglalkozásokkal és vetélkedőkkel várja a rendezvény résztvevőit szeptember 12-én, amikor is a  régióból és a határon túlról mintegy 2000 gyermek és kísérőik várhatóak a fogyatékkal élők napjára.




-kt-


MCOnet

További hírek a Sóstón Online-on: sosto.mconet.biz !
<< 2012 Május >>
H K Sze Cs P Szo V
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Interaktív panorama
Képgaléria:
Augusztus 20-án a Parkfürdőben Miss Alpok Adria Szabolcs-Szatmár-Bereg me...