„Sóstói Vállalkozói Klub” MAGYARORSZÁG

Google:
www.sostoonline.hu

Főoldal Online hírek Nyíregyháza Sóstó Szállás Szórakozóhelyek Nevezetességek Közlekedés Magunkról Fürdők Aquarius Élményfürdő Állatpark Partnerek Archívum E-mail Linkajánló Képgaléria Programok Sóstó térkép
Sóstó ZRt.
Aquarius Élményfürdő
Sóstó Fürdőház
Júlia fürdő
Sóstó Parkfürdő
Svájcilak
Sóstó Tófürdő


Közhasznú link

Élménynap az árvízkárosult területekről érkező gyermekeknek
Borsodi árvízkárosult gyerekeket fogadtak június 21-én a Nyíregyháza-Sóstón található Aquarius Élményfürdőben.  Erről kérdeztük Gyöngyösi Szabolcsot, a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. vezérigazgatóját.

Élményfürdő

Az árvíz sújtotta területekről érkező, több mint 70 gyermeket láttak vendégül egy egész napos fürdőzésen az Aquarius Termál- és Élményfürdőben

 


- Hogyan kapcsolódtak be a jótékonysági akcióba?
- Az Együtt a kertvárosért! civil kezdeményezés nemes célú akciójához a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. szívesen és örömmel csatlakozott, mely az árvíz miatt bajba jutott családoknak kíván támogatást nyújtani. Az edelényi gyermekek egy nyaraláson vehettek részt Nyíregyházán, ahol a város kulturális és idegenforgalmi látványosságaiból színes program került összeállításra. Természetesen csatlakoztunk az akcióhoz, hogy az élményfürdőzési lehetőség felajánlásával a gyermekek elfeledjék az árvíz pusztításával járó borzalmakat.

Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.

Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.részéről Nagy Brigitta fogadta a gyerekek kérdéseit

 

Még több kép az élménynapról IDE kattintva!


- Pontosan hány gyereket látnak vendégül  és mi a program számukra?
- Az árvíz sújtotta területekről érkező, több mint 70 gyermeket láttunk vendégül egy egész napos fürdőzésen az Aquarius Termál- és Élményfürdőben 2010. június 21-én. Az edelényi gyermekek részére szervezett több napos nyaralás egyik helyszíne ugyanis az élményfürdő volt, ahol a gyerekek színes és élménydús napot töltöttek el. A cél az volt, hogy ezek a gyerekek megismerjék a víz élvezetesebb oldalát. 

Élményfürdő

A gyereksereg vidáman vette birtokba az Élményfürdő medencéit

 

- Mit tapasztaltak, hogyan érezték magukat?
- Nagyon izgatottan érkezett meg a fürdőbe a gyerekcsoport. Már a bejáratnál kiderült, hogy néhányan szüleikkel vagy az iskolával már jártak az Aquarius Élményfürdőben, de sokaknak még nem volt lehetősége kipróbálni a fürdő szolgáltatásait. A medencékhez érve sorban érkeztek a kérdések: "Melyik medencében lehet ugrálni? Melyik csúszdán lehet 13 éveseknek lecsúszni?" A kísérő felnőttek engedélyét megkapva, szinte minden gyerek elsőként szeretett volna a csúszdatoronyba feljutni. Jó volt látni, hogy ezek a gyerekek ezen a napon önfeledten szórakoztak a vízben és reményeink szerint szép élményekkel tértek haza. 

Kovács Tünde

MCOnet


További hírek a Sóstón Online-on: sosto.mconet.biz !

Szólj hozzá a fórumon!
<< 2012 Február >>
H K Sze Cs P Szo V
  12345
6789101112
13141516171819
202122 23242526
272829    
Interaktív panorama
Képgaléria:
Augusztus 20-án a Parkfürdőben Miss Alpok Adria Szabolcs-Szatmár-Bereg me...